Serwis

Pomagamy naszym klientom w obsłudze eksploatacyjnej oraz naprawie pojazdów w szerokim zakresie. Od wymiany oleju do skomplikowanych napraw nadwozia i podwozia.

Przeglądy pogwarancyjne

Oferujemy cykliczne przeglądy serwisowe pojazdów zgodnie z zaleceniami producenta. Przeglądy takie obejmują następujące usługi: wymianę filtrów, oleju w silniku i skrzyni biegów, hamulcy, pasków napędowych oraz innych niezbędnych czynności.

Diagnostyka komputerowa

Posiadamy testery diagnostyczne umożliwiające kontrolę sterowników pojazdu. Przy obecnym stopniu zaawansowania technologicznego pojazdu, testery diagnostyczne są niezbędnym narzędziem do prawidłowej diagnozy usterek pojazdu.

Ustawianie geometrii pojazdu

W większości przypadków naprawa zawieszenia pojazdu wymaga sprawdzenia i ustawienia geometrii pojazdu. Warunkiem koniecznym do wykonania ustawienia geometrii pojazdu jest posiadanie w pełni sprawnego zawieszenia pojazdu. Nasz serwis świadczy kompleksową usługę sprawdzającą stan zawieszenia pojazdu oraz ewentualną jego naprawę. Podsumowaniem wykonania pracy jest komputerowe ustawienia geometrii pojazdu.

Serwis klimatyzacji

Oferujemy serwis klimatyzacji, którego zadaniem jest zapewnienie długiej żywotności układu klimatyzacji w samochodzie oraz eliminacja drobnoustrojów mogących negatywnie wpływać na zdrowie kierowcy i pasażerów

Wulkanizacja

Wyposażyliśmy nasz warsztat w nowe urządzenia do serwisowania opon w tym również nisko profilowych oraz opon typu Run Flat.

Pozostałe naprawy mechaniczne

Oprócz typowych operacji serwisowych pojazdów wykonujemy naprawy manualnych skrzyni biegów.

Dlaczego warto wybrać nasz serwis samochodowy?

Auto-Serwis Idzikowski to długoletni staż w branży motoryzacyjnej, kontynuowanie tradycji, a zarazem nowoczesny obiekt wyposażony w profesjonalny sprzęt naprawczy. Nasza firma gwarantuje szybką i fachową obsługę, doświadczenie z tytułu prowadzenia stacji dealerskiej.

Zapewniamy kompleksową obsługę serwisową łącznie z dostawą części zamiennych.

Pracujemy na światowej klasy produktach

Umów się na wizytę

TOP