Opinie naszych klientów

Sprawdź nasze aktualne oferty

Jak powstała CARNOVA?

CARNOVA powstała z pasji do motoryzacji. Samochody kupujemy niejednokrotnie z chęci poznania ich charakteru. Kupując nowe modele pojazdów, testujemy je oraz poznajemy ich unikalne właściwości. Dzielimy się wrażeniami i zarażamy naszą pozytywną opinią o posiadanym pojedzie naszych znajomych. To właśnie znajomi stali się naszymi pierwszymi klientami. To dzięki ich reakcji na nasze usługi powstała CARNOVA ze stałą ofertą pojazdów używanych dostępną dla Wszystkich.

oferta-aut-uzywanych
importowane-auta-premium

Co oferujemy?

W naszej ofercie można znaleźć przede wszystkim osobowe auta używane, pochodzące od sprawdzonych partnerów m.in. sieci dealerskich z krajów Europy Zachodniej. Każde oferowane przez nas auto importowane posiada pełną dokumentację, rzetelnie potwierdzającą dane zawarte w ofercie. Dzięki temu rejestracja pojazdu w kraju przebiega bezproblemowo. 

Co wyróżnia naszą ofertę? 

Bazując na wieloletnim doświadczeniu wybieramy do naszej oferty tylko wyselekcjonowane modele pojazdów, auta używane cieszące się dobrą opinią naszą oraz użytkowników. Ofertę stanowią auta używane bezwypadkowe. Zapytacie co oznacza dla nas auto bezwypadkowe? Odpowiadamy, są to samochody używane, które nie posiadają historii wypadkowej czyli nie miały naruszonych elementów stałych konstrukcyjnych, systemów bezpieczeństwa, elementów zawieszenia. Oczywiście jeżeli samochód miał jakiś element lakierowany (posiada drugą warstwę lakieru) to nie oznacza dla nas, że jest to samochód wypadkowy i nie ukrywamy takiej informacji i przedstawiamy ją wszystkim zainteresowanym.

Powiedz nam jakie masz oczekiwania, styl życia i budżet, a my znajdziemy samochód Twoich marzeń. 

udokumentowany-przebieg
serwis-samochodowy

Co robimy, aby podwyższyć standard oferowanych pojazdów?

Każde auto używane z naszej oferty przechodzi wymagający test sprawności, który polega na sprawdzeniu ponad już 30 punktów kontrolnych pojazdu. Na tym etapie dokonujemy ewentualnych niezbędnych napraw po to, aby nowy nabywca mógł cieszyć się z bezawaryjności pojazdu.  Dzięki temu każdy klient ma gwarancję rzetelności przedstawionej oferty i nie ma "niemiłych" niespodzianek po zakupie. Dodatkowo sprawdzamy, weryfikujemy historie pojazdu pod względem wypadkowości oraz historii serwisowej jeżeli jest taka możliwość. Dokładamy wszelki starań, aby zaoferować samochody używane najwyższej jakości.

Czy oferujemy wsparcie poza sprzedażą pojazdów?

Podwyższamy standardy nie tylko w kwestii jakości oferty oraz obsługi, ale i opieki posprzedażowej. We współpracy z sprawdzoną firmą oferujemy usługi serwisowe pojazdów. Wszystkie auta używane są sprawdzane przed dalszą sprzedażą. Wspieramy również w procesie pozyskania finansowania zakupu pojazdów w formie leasingu oraz kredytu

auto-uzywane

Szukasz wymarzonego pojazdu?

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość z informacją jakiego pojazdu szukasz. Przejrzymy oferty naszych partnerów. Wszelkie interesujące oferty dostaniesz od nas na pocztę e-mail.

TOP